ANTALYA MERHABA FOTOĞRAF SERGİSİ ALANYALI SANATSEVERLERLE BULUŞTU

ANTALYA MERHABA FOTOĞRAF SERGİSİ ALANYALI SANATSEVERLERLE BULUŞTU
Antalya Merhaba “Işıklar ve Gölgeler” temalı fotoğraf sergisi Alanya’da ziyaretçilerini bekliyor.31.08.2018 14:34

Antalya Merhaba “Işıklar ve Gölgeler“ fotoğraf sergisi açılışını Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı gerçekleştirdi.

 

Antalya’nın tüm güzelliklerini yansıtan Antalya Merhaba “Işıklar ve Gölgeler” Fotoğraf Sergisi, Alanya Belediyesi’nin organizasyonu ile Alanyalı sanatseverlerle buluştu. 75 eserin yer aldığı sergi, 5 Eylül Çarşamba gününe kadar ziyaretçilerini bekliyor.

 

Antalya Valiliği tarafından Anadolu Ajansı (AA) foto muhabiri Ali İhsan Öztürk'ün objektifinden Antalya'yı farklı yönleriyle yansıtan birbirinden güzel 75 fotoğrafın bulunduğu sergi, Alanya’nın tarihi dokusu eşliğinde hem Alanyalıların hem de bölgede ki turistlerin beğenisine sunuldu.

 

Antalya Valiliği'nin organizasyonuyla ilk kez bu yıl Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda açılan ve vatandaşlardan büyük ilgi gören sergi, ikinci kez yine Antalya Valiliği’nin organizasyonuyla Mayıs ayında Perge Antik Kenti’nde ziyarete açıldı.

 

Dört mevsim Antalya’yı anlatan fotoğraflardan oluşan serginin üçüncüsü ise Alanya Belediyesi’nin organizasyonuyla sanatseverlerle buluştu. Atatürk Anıtı önünde açılan sergiye, Alanya halkı yoğun ilgi gösterdi. Antalya’nın eşsiz tarihi zenginliklerine dikkat çekilmesi yönünde önem taşıyan sergi, Alanyalılara ve bölgedeki turistlere Antalya’nın bütün güzelliklerine şahitlik etme fırsatı sunuyor.

 

Antalya’nın tüm değerlerini içine alan, bütüncül bir fotoğraf arşivine sahip olan Antalya Merhaba “Işıklar ve Gölgeler” Fotoğraf Sergisi 1 hafta boyunca Alanyalı sanatseverlerle buluşacak.

 

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir