Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel; Gazipaşa’dan, Kaş’a biz bir bütünüz, kuşkunuz olmasın”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel; Gazipaşa’dan, Kaş’a biz bir bütünüz, kuşkunuz olmasın”
Geçtiğimiz Cuma akşamı Antalya Yapex fuarında bir araya geldiğimiz Büyükşehir Belediye başkanı Menderes Türel ile ilçelerin rahatsızlıklarını dile getiren bir sohbet yaptık.Başkan Menderes Türel Gazipaşa’dan,Kaş’a hiçbir ilçenin,hiçbir konuda kuşkusu olmamasını dile getirerek Manavgat’a selam ve sevgilerini iletti,.15.11.2014 16:24

22. Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı (YAPEX) açılışı sonrası belediyelerle ilgili düzenlenen proje yarışmasında karşılaştığımız Antalya Büyükşehir belediye başkanı Menderes Türel’e ilçelerle ilgili vatandaşların sıkıntılarını ve kaygılarını dile getirdik.

Büyükşehir Belediye başkanı Menderes Türel, hiçbir ilçede vatandaşların Büyükşehir ile ilgili kaygı duymamalarını, siyasi ayırım yapılmadan tüm ilçelere aynı şekilde hizmetlerin ulaşacağını söyledi,.

Seçimlerden bu yana geçen süreçte Gazipaşa’dan, Kaş’a kadar her türlü hizmetin aksamadan ulaştırıldığına dikkat çeken Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Nisanda göreve geldiklerinde Belek, Serik, Kumköy, Manavgat ve Alanya’daki arıtmaların hiçbirinin çalışamaz durumda olduğunu, Serik’te pis suyun derelere ve denize verildiğini ve acil önlem olarak pompa sayılarının artırıldığını söyledi.

Büyükşehri yasası yerine oturana kadar bazı aksaklıkların olması kaçınılmaz bir gerçekti, göreve gelir gelmez tüm ilçelerimizde koordinatörlük sistemini hayata geçirerek Büyükşehir belediyesi ile özel çalışma hattı kurtulduğunu dile getiren Menderes Türel “Hiçbir vatandaşımız, hiçbir hemşerimiz dedikodulara kulak asmasın. Bizim siyasi anlamda ilçe, mahalle gibi ayırımlara gitme lüksümüz olamaz Gazipaşa’dan, Kaş’a kadar tüm alanlarda Bütünşehir’in hizmet götürme mecburiyeti vardır. Dedikodu yapmadan halkın isteklerin ilçe belediyelerimizle ve koordinatörlerimizle isteklerine cevap vermeye devam edeceğiz. Büyükşehir yasasının amacı bütünleyici bir ortam yaratmak ve eşit hizmet üretmektir. Biz bunu gerçekleştirerek tüm halkımızın memnuniyetini görmüş olmaktan onur duymaktayız. Tüm ilçelerimize ve özellikle Manavgatlı hemşerilerimize aracılığınızla selam ve sevgilerimizi sunuyorum” dedi.

 

 

 

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir