Antalya’da yıldızlar geçidi yaşanacak

Antalya’da yıldızlar geçidi yaşanacak
Antalya’da yıldızlar geçidi yaşanacak19.10.2017 16:05

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde yıldız yağmuru yaşanacak. Festivalin en önemli unsurlarından olan “geleneksel kortej” bu yıla özel olarak hazırlanan görkemli içeriğiyle büyük ses getirecek.

 

Öncelikli hedefi; Türk sinemasını dünyaya tanıtmak, daha da güçlendirmek ve  halkın festival ile  bütünleşmesini sağlamakolan 54. Uluslararası Antalya Film Festivali, geleneklerine sahip çıkmaya devam ediyor.Sinemanın kalbinin attığı festival, Antalya Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen geleneksel kortejinde, Türk sinemasının ve televizyon dünyasının  birbirinden ünlü yıldızlarını Antalyalılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

21 Ekim’de gerçekleşecek olan kortejde bu yıl,  100’e yakın yıldız Antalya halkıyla kucaklaşacak.

 

Antalya Cam Piramit’ten başlayacak ve Fevzi Çakmak Caddesi’nde son bulacak olan 5.7 kilometrelik kortejde, 20 klasik otomobil, 2 kortej tırı, 2 gezi otobüsü ve 4 adet festival temalı özel tasarımlı araç yer alacak.

 

Festival bando takımı, DJ performansı ve ünlü film karakterlerinin maskotlarıyla renklenen kortej, 2 saat süresince Antalya’da festival havası estirecek.

 

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir