Antalya’da FETÖ operasyonları sürüyor

Antalya’da FETÖ operasyonları sürüyor
Antalya’da FETÖ operasyonları sürüyor 14.11.2017 15:58

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından “FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Üyesi Olmak ve Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma” suçlarından yürütülen soruşturmalar kapsamında;

 

İçerisinde Hemşire olan ve BYLOCK kullandığı tespit edilen 2 şüpheli, kolluk işlemlerinin ardından Cumhuriyet Başsavcılığınca ifadeleri alındıktan sonra şüpheliler hakkında TCK 314/2 maddesi kapsamındaki eylemleri iddiasından tutuklanmaları talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Antalya 3. Sulh Ceza Hakimliğince tamamlanan sorgularının ardından şüpheliler M.T. ve P.U.A. hakkında TCK 314/2 maddesi kapsamındaki eylemleri iddiasından tutuklanmalarına karar verilerek konumlarına uygun kapalı ceza infaz kurumuna gönderildi.

 

Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince gerçekleştirilen eş zamanlı operasyon ile ilgili olarak 24 kişi hakkında başlatılan soruşturma kapsamında; 19 şüpheli tutukladı, 4 şüpheli hakkında adli kontrol kararı verildi. 1 şüpheli hakkında ise arama ve yakalama çalışmaları devam ediyor.

 

YAPI MALZEMELERİ PAZARLAMASI YAPAN ŞİRKET YETKİLİLERİ TUTUKLANDI

Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından “FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Üyesi Olmak ve Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma” suçlarından yürütülen soruşturma kapsamında; Antalya’da faaliyet gösteren Alçı Dekorasyon Mimarlık Yapı Malzemeleri pazarlaması yapan şirket yetkilileri E.S., K.E.S. ve R.S. isimli şüpheliler, kolluk işlemlerinin ardından Cumhuriyet Başsavcılığınca ifadeleri alındıktan sonra şüpheliler hakkında TCK 314/2 maddesi kapsamındaki eylemleri iddiasından tutuklanmaları talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi.

Antalya 3. Sulh Ceza Hakimliğince tamamlanan sorgularının ardından şüpheliler E.S., K.E.S. ve R.S.hakkında TCK 314/2 maddesi kapsamındaki eylemleri iddiasından tutuklanmalarına karar verilerek konumlarına uygun kapalı ceza infaz kurumuna gönderildi.

 

Haber Merkezi

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir