Anadolu'nun nabzı Çukurova'da attı

Anadolu'nun nabzı Çukurova'da attı
Anadolu'nun nabzı Çukurova'da attı17.07.2017 15:45

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) 53.Başkanlar Konseyi Toplantısı, Büyük Sürmeli Oteli’nde Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nin ev sahipliğinde 14-16 Temmuz tarihlerinde Adana'da yapıldı.

15 TEMMUZ SERGİSİ AÇILDI

53. Başkanlar Konseyi'nin gerçekleştirildiği Adana'da Başkanlar Konseyi Toplantısı'ndan önce 15 Temmuz Sergisi açılışı yapıldı. Genel Başkan Yılmaz Karaca öncülüğünde toplanan Cemiyet Başkanları sergiden büyük memnuniyet duydu.

53. BAŞKANLAR KONSEYİ TOPLANTISI YAPILDI

Adana'da gerçekleştirilen 53. Başkanlar Konseyi Toplantısı Genel Başkan Yılmaz Karaca Başkanlığında Divan Kurulu tarafından belirlenen gündem konularını konuşmak üzere toplandı.15 Temmuz darbesi ile ilgili basın mensuplarının sergilediği dik duruşun anlatıldığı toplantıda, gazetecilerin yaşadıkları genel sorunlar masaya yatırıldı.53. Başkanlar Konseyi toplantısı, sonuç raporunun hazırlanması ve bir sonraki Başkanlar Konseyi toplantısının yapılması ile ilgili gündem maddeleri ile sona erdi.

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZİYARET EDİLDİ

Ayrıca, TGF Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Başkan Yılmaz Karaca önderliğinde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü makamında ziyaret etti.

TGF 53. Başkanlar Konseyi'nin gerçekleştiği Adana'da bir dizi ziyaretlerde bulunan TGF Temsilcileri, Başkan Hüseyin Sözlü'yü ziyaret ederek, verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Adana ve çevresindeki tarihi ve turistik bölgeleri de, aynı kapsamda yapılan kültür gezileriyle tanıyan TGF Gazeteci Kafilesi, organizasyonun sonunda en güzel Çukurova izlenimleriyle döndü.

Haber: Duygu KAYA 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir