Ak Parti İlçe Başkanı Öz’den Eğitim Öğretim Haftası Mesajı

Ak Parti İlçe Başkanı Öz’den Eğitim Öğretim Haftası Mesajı
AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılının başlaması münasebetiyle mesaj yayınladı.15.09.2018 11:39

Ak parti İlçe Başkanı Hasan Öz mesajında  “2018-2019 eğitim ve öğretim yılı ülkemize ve insanımıza hayırlar getirsin.” diyerek eğitim-öğretim ve gençlik konularının Türkiye için bir dava, ideal, ülkü meselesi olduğunun altını çizdi.

Hasan Öz mesajının devamında; ''Bugün başlayan yeni eğitim-öğretim yılının başta öğrencilerimiz olmak üzere değerli öğretmenlerimize, tüm eğitim camiasına ve öğrenci velilerimize hayırlar getirmesini diliyorum.

Yine, ilk defa bu eğitim sezonunda okulla tanışacak olan minik yavrularımıza ve en az onlar kadar heyecanlı olan ailelerine başarılar diliyorum.

ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZİN EN ÖNEMLİ TEMİNATIDIR.

Türkiye genç nüfusuyla dünyanın büyük ülkelerinin başında geliyor. Bu beyin gücünün ve genç nüfus gücünün değerlendirilmesi gerekiyor. Geçtiğimiz 17 yılda eğitim alanında yapılan reformlar, düzenlemeler ve yatırımlarla okulların fiziki sorunları büyük ölçüde çözülmüştür. Biz, en büyük yatırımın eğitime ve insana yapılan yatırım olduğunun bilincindeyiz.

AK Parti olarak çocuklarımıza, gençlerimize ve eğitime yatırımlarımız devam edecek. Eğitim-öğretim ve gençlik konuları Türkiye için bir dava, ideal, ülkü meselesidir.

Bu vesileyle 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının ülkemize ve insanımıza hayırlar getirmesini diliyorum. Yeni dönem öğrencilerimize, öğretmen ve idarecilerimize ve anne-babalara hayırlı olsun. Öğrencilerimize başarılar diliyorum. ”

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir