Ak Parti İlçe Başkanı Öz’den 19 Mayıs mesajı

Ak Parti İlçe Başkanı Öz’den 19 Mayıs mesajı
Ak Parti İlçe Başkanı Öz’den 19 Mayıs mesajı 18.05.2017 11:58

Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Öz, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla basın açıklaması yaptı.

 

Öz yaptığı açıklamada şunları iletti; “Milletimiz, bağımsızlığını korumak için verdiği sayısız mücadelenin ardından, büyük bir zafer elde ederek ülkemizi işgallerden kurtarmıştır. Uzun süren savaşların sonunda, ekonomik ve insan kaynağı anlamında oldukça geriye düşmüş bir Türkiye varken; bugün, hamdolsun dünya ile yarışır konuma doğru gidiyoruz.Biz gençlere düşen en büyük vazife, geçmişimizi iyi tahlil ederek, çalışmalarımızı azimle sürdürmektir.

Bir ülke için ekonomik olarak ilerleme ve kalkınma ne kadar önemliyse; demokratik değerler, temel hak ve özgürlüklerin tesisi ve adalet gibi kavramlar da o kadar önemlidir. Hatta çok daha önemlidir. İşte bu noktada, çabamız ve gayretimiz bu yönde olmalıdır. Artık, hedefimiz 2023 yılında ülkemizi ulaştıracağımız noktadır.

Bu topraklarda yaşayan istisnasız herkesin mutlu olduğu bir Türkiye için Durmak Yok, Yola Devam diyor,bu vesile ile Gazi Mustafa Kemal’i, şehitlerimizi ve gazilerimizi hayırla yad ediyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.”

 

Haber Merkezi 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir