AK PARTİ İLÇE BAŞKANI HALİMOĞLUN’DAN VATANDAŞLARA ÇAĞRI, “ BU BÜYÜK COŞKUYU BİRLİKTE YAŞAYALIM”

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI HALİMOĞLUN’DAN VATANDAŞLARA ÇAĞRI,  “ BU BÜYÜK COŞKUYU BİRLİKTE YAŞAYALIM”
Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu yeni yönetim kurulu ile gerçekleştirdiği haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında yaptığı açıklamada 27 Ocak Pazar günü saat 13.30'da Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile Antalya Kapalı Spor salonunda gerçekleştirilecek olan Aday tanıtım toplantısına tüm Manavgat halkını davet ederken 27 Ocak Pazar günü saat 10.00'da parti binası önünden otobüslerle Antalya'ya hareket edileceğini söyledi. 23.01.2019 15:14

Halimoğlu, bu büyük coşkuyu Manavgat halkıyla birlikte yaşamak istediklerini sözlerine ekledi. Adalet ve Kalkınma Partisi Manavgat ilçe teşkilatı başkanı Hasan Öz'ün Manavgat Belediye Başkanlığı aday adaylığı için istifa etmesinin ardından yerine atanan İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Halimoğlu başkanlığında oluşturulan yeni yönetim  haftalık olağan toplantısını ilçe teşkilatında gerçekleştirdi. Toplantıda 27 Ocak 2017 tarihinde Antalya gelerek Antalya Kapalı Spor salonunda saat 13.30'da Antalya adaylarını açıklayacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın programı üzerinde yoğunlaşıldı. Toplantıda  27 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek olan aday tanımı için  saat 10.00'da parti binası önünden otobüslerin kaldırılması planlandı.

Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu ;" Genel merkezimiz tarafindan onaylanan yeni yönetim listemizde yer alan tüm arkadaşlarıma yeni görevlerinin hayırlı olmasını dilerim. Yönetimde yer almayan arkadaşlarım başta olmak üzere, bu bayrağı devraldığım kıymetli abim, eski ilçe Başkanım Hasan Öz ve kuruluşundan bu güne kadar davamıza hizmet etmiş tüm başkanlarıma ve büyüklerime sonsuz teşekkür ederim" dedi. Ak Parti İlçe Başkanı Halimoğlu ayrıca 27 Ocak 2019 Pazar günü  saat 13.00'de Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleştirilecek olan  Antalya adayları toplantısına tüm Manavgat halkını davet ederken saat 10.00'de Ak Parti İlçe teşkilatı önünden otobüs kaldıracaklarını söyledi.  

Haber: Taner DURAK

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir