Ak Parti’den birlik ve beraberlik toplantısı

Ak Parti’den birlik ve beraberlik toplantısı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde cumhur ittifakı olarak Manavgat Belediyesi’ni kazanmak için herkesin elinden gelen bütün çabayı eksiksiz yapması gerektiğini söyledi.12.02.2019 15:10

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, dün Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz’ün seçim koordinasyon merkezi açılışının ardından bir otelde ilçe seçim danışma kuruluyla bir araya geldi. Toplantıya Ak Parti’li Antalya milletvekilleri Atay Uslu, Kemal Çelik, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, parti yöneticileri, belediye meclis üyeleri, partinin eski ilçe başkanları ve kapatılan belde belediye başkanları katıldı.

Toplantıda konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Manavgat Belediye Başkanlığı seçiminin mutlaka kazanılması gerektiğini belirtti. Manavgat belediye başkanlığı seçiminin büyükşehir belediyesi içinde önemli olduğunu anlatan Bakan Çavuşoğlu, seçimlerin kazanılması için herkesin elinden gelen bütün çabayı eksiksiz yapması gerektiğini söyledi. Bakan Çavuşoğlu, cumhur ittifakıyla MHP’yle çok iyi bir ahenk ve uyum yakalandığını belirterek, ittifakın ruhuna aykırı davranışlara karşı herkesin dikkatli olması gerektiğini belirtti.

Toplantıya katılanlarda, belediye başkan adayı Hasan Öz’e seçim süresince her türlü desteği vereceklerini belirterek, seçimlerde yapılması gereken çalışmalar hakkında çeşitli görüş ve önerilerde bulundu.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir