39 yıl sonra gelen sağlık mutluluğu

39 yıl sonra gelen sağlık mutluluğu
39 yıldır romatizma ve egzama ile mücadele eden 43 yaşındaki Cüneyt Ergen, hastalıklardan Doktor Recep Çelik’in tedavisi ile kurtulduğunu ifade ederek, “Balıkesir’den Alanya’ya Recep Çelik doktoruma geldim, aralıklı tedavilerle sık sık gelip gittiğim Alanya’da 39 yıldır aradığım şifayı buldum” dedi. 07.08.2019 14:44

Cüneyt Egen 43 yaşında, tam 39 yıldır romatizma ve egzama ile mücadele ederken bir gün tavsiye üzerine Alanya’da doktorluk yapan Recep Çelik’in karşısında buluyor kendini.

Derdini anlatıyor, “Derman ol hocam” diyor.

Dile kolay tam 39 yıl olmuş hastalığa yakalandığı.

Balıkesir’de öğretmenlik yapıyor Cüneyt Egen ve tanıştığı Doktor Recep Çelik “Benim söylediklerime harfiyen uyarsan hastalıktan kurtulursun” diyor.

39 yıl çalmadığı kapı bırakmayan Cüneyt Egen “İyi ki tavsiye üzerine Recep Hocama gelmişim” diye başlıyor sözlerine.

Ve ilaçsız ağırlıkta diyet ağırlıklı tedavi sonrası hastalıktan kurtulmanın bugün keyfini yaşıyor:

“4 yaşında iken yakalıyor romatizma - egzama yakamı çocuk yaşta psikolojik bunalıma girmem sonucu çalmadığım doktor ve hastane kapısı kalmadı.1 yıl önce tavsiye üzerine Balıkesir’den Alanya’ya Recep Çelik doktoruma geldim, aralıklı tedavilerle sık sık gelip gittiğim Alanya’da 39 yıldır aradığım şifayı buldum. Allah doktorumdan bin kere razı olsun.BU dertten mustarip şifa arayanlara Recep Çelik hocamı tavsiye ederim.Öncelikle diyet,ozon ve akupunktur tedavisi ile sağlığıma kavuşmanın bugün mutluluğunu yaşıyorum.”

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir