19 yaşındaki genç uyuşturucu komasından öldü

19 yaşındaki genç uyuşturucu komasından öldü
Manavgat'ta bir otelde çalışan Ömer Faruk Altun (1999), Cuma gecesi aynı otelde çalışan arkadaşlarıyla birlikte yaptığı uyuşturucu partisinin ardından sabah saatlerinde komaya girdi. Manavgat Devlet Hastanesi’ne götürülen Ömer Faruk Altun kurtarılamayarak vefat etti.27.08.2018 13:33

Manavgat’ın Çolaklı mahallesinde 5 yıldızlı bir otelde çalışan Ömer Faruk Altın (1999) geçen Cuma günü sabah saatlerinde otel lojmanlarında rahatsızlandı. Arkadaşları tarafından haber vermesi üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından devlet hastanesine götürülen Ömer Faruk Altun, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Manavgat Devlet Hastanesi’nde yapılan toksikoloji testinde extacy kullandığının belirlenmesi üzerine jandarma tarafından soruşturma başlatıldı.

ARKADAŞLARI GÖZ ALTIAN ALINDI

Jandarma tarafından yapılan araştırma sonucunda Ömer Faruk Altun’un aynı otelde çalışan ve gece birlikte eğlendiği arkadaşları R.Ç., U.K.B., H.Y., Ş.Y. göz altına alındı. Şüphelilerin Manavgat Devlet Hastanesi’nde yapılan toksikoloji testlerinde extacy ve esrar kullandığı belirlendi. Şüpheli R.Ç. tarafından verilen ifade de olaydan önce ölen Ömer Faruk Altun’la birlikte Antalya’nın Zeytinköy bölgesine giderek extcy ve esrar aldıklarını, gece kendi aralarında eğlence yaptıklarını belirtti.

ARKADAŞININ TELEFONUNDA UYUŞTURUCU YAZIŞMASI

Daha önce de Zeytinköy’den uyuşturucu madde aldıklarını anlatan R.Ç., ifadesinde şunları belirtti; “Zeytinköy mahallesinde esrar, extacy, Skunk ve buna benzer her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde bulunuyor. Mahallede herkes uyuşturucu madde ticareti ve silah kaçakçılığı yapıyor. Bildiğim kadarıyla Antalya’nın her yerine uyuşturucu madde bu mahalleden dağıtılıyor” Jandarma tarafından R.Ç.’nin telefonunda yapılan incelemede Zeytinköy’de uyuşturucu madde almak için yazışma olduğu belirlendi.

Haber: Taner durak

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir