Jandarma Manavgat’ta hırsızlara geçit vermiyor

Jandarma Manavgat’ta hırsızlara geçit vermiyor
Jandarma Manavgat’ta hırsızlara geçit vermiyor 30.05.2017 15:09

Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından son bir hafta içerisinde hırsızlık olayları üzerinde çalışmalar yapıldı.

Jandarma ekiplerince yapılan çalışmalarda; Beşkonak Bölgesinde G.T isimli şahsın ikametinden fotoğraf makinesinin çalınması sonucu yapılan araştırma ve incelemeler neticesinde şüpheli şahsın R.D isimli şahıs olduğu tespit edilerek şüpheli şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Cezaevine sevk edildi.

Ilıca Mahallesi Kumköy bölgesindeki bir otelde F.K ve S.Ö isimli şahısların odalarından paralarının çalınması ile ilgili olarak yapılan araştırma ve incelemeler neticesinde şüpheli şahsın K.K. isimli şahıs olduğu tespit edilerek şüpheli şahıs Jandarma Devriyesi tarafından kıskıvrak yakalanarak çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Cezaevine sevk edildi.

Karaöz Mahallesinde bulunan baz istasyonundan tellerin kesilerek içeride bulunan kabin içerisinden (1) adet akünün çalınması, Saraçlı Mahallesinden M.S isimli şahsa ait tarladan Su Motorunun çalınması ile ilgili yapılan araştırma ve incelemeler neticesinde şüpheli şahsın E.Y isimli şahıs olduğu tespit edildi, aynı zamanda şahsın polis bölgesinde de hırsızlık yaptığı, kısa süre önce cezaevinden çıktığı tespit edildi ve Jandarma tarafından tekrar yakalandı. Şüpheli şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Cezaevine sevk edildi.

Ilıca Mahallesinde Kumköy bölgesinde sahilden yabancı uyruklu G.M isimli şahsın çantasından fotoğraf makinesi ile MP3 çaların çalınması olayı ile ilgili olarak yapılan araştırma ve incelemeler neticesinde şüpheli şahısların K.K, C.D. ve A.B isimli şahıslar olduğu tespit edildi, şüpheliler sahilde şezlong arasında saklandıkları esnada Jandarmanın dikkati sayesinde kıskıvrak yakalandı. Şüphelilerden K.K. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Cezaevine sevk edildi, C.D. denetimli serbestlik ise serbest, A.B. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Manavgat İlçe Jandarma tarafından son bir hafta içinde (6) hırsız kıskıvrak yakalanarak adliyeye sevk edilmiş olup, (4) ü tutuklanarak Cezaevine gönderildi.

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir