Manavgat’ta bir araçta uyuşturucu operasyonu

Manavgat’ta bir araçta uyuşturucu operasyonu
Manavgat’ta bir araçta uyuşturucu operasyonu 20.02.2018 13:51

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmalatı ve Ticareti” suçunu önlemeye yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında, Demokrasi Bulvarı yol üzerinde durumundan şüphelenilen bir araçta arama yapıldı.

 

Yapılan  aramada; daralı 5 gram eroin uyuşturucu madde, 5 adet madde bağımlılığı tedavisinde kullanılan hap, 1 adet enjektör ve 90 TL para ele geçirildi. Olay anında araç içerisinde bulunan S.B. (18),  M.T. (18), M.Ç. (19), A.N. (33), B.E. (33) isimli şahıslar polisler tarafından yakalandı. Yakalanan şüphelilerden S.B.,  M.T. ve M.Ç. hakkında “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanma ve Bulundurma” suçundan tahkikat yapıldı, şüpheliler Cumhuriyet Savcısının talimatı ile ifadeleri alındıktan sonra salıverildi.

 

2 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Yakalanan diğer 2 şüpheli A.N. ve B.E. ise “Kullanmak için Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek, Bulundurmak, Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde İmalatı ve Ticareti” suçlarından yürütülen 2 ayrı tahkikat evrakları ile birlikte çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı.

 

Haber Merkezi 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir