Antalya’da bir markette gasp olayına karışan şüpheli tutuklandı

Antalya’da bir markette gasp olayına karışan şüpheli tutuklandı
Antalya’da bir markette gasp olayına karışan şüpheli tutuklandı 15.07.2017 12:09

 

Geçtiğimiz 21 Haziran günü saat 20.40 sıralarında Antalya Gazi Mahallesi Sütçüler Caddesi üzerinde faaliyet gösteren marketler zinciri olan bir işyerinde, işyeri çalışanı C.Y’nin, markete yüzleri bayan çorabı ile gizlenmiş, ellerinde inşaat eldiveni ve bıçak bulunan, faili meçhul iki erkek şüpheli şahıs tarafından bıçakla tehdit edilmek sureti ile işyeri kasasında bulunan markete ait (3.800 TL) paranın gasp edilmesi olayı ile ilgili Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çok yönlü çalışmalar sonucunda;

 

Olayın şüphelilerinin mahallede uyuşturucu kullandıkları bilinen (2) adet “Basit Yaralama” ve (1) adet “Narkotik” suçlarından kaydı bulunan M.S. (25) ve (2) adet “Hırsızlık” ve (1) adet “Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma” suçlarından kaydı bulunan A.Y. (25) isimli şahısların olduğu tespit edildi ve şüpheli şahıslar 12 Temmuz günü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yakalandı.

 

Şüphelilerden A.Y. Nöbetçi Cumhuriyet Savcısının talimatı doğrultusunda ifadesinin ardından serbest bırakıldı, diğer şüpheli M.S. hakkında düzenlenen tahkikat evrakı ile 13 Temmuz günü sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

 

Haber Merkezi

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir