AKSEKİ'YE YİĞİT ADAY ADAYI

AKSEKİ'YE YİĞİT ADAY ADAYI
Ak Parti eski Manavgat ilçe başkanı ve Ak Parti Manavgat belediyesi meclis üyesi Cemil Yiğit'in Akseki belediye başkanlığı için Ak Partiden aday adaylığı baş vurusunu gerçekleştirdi10.11.2018 12:41


. Ak Parti Akseki İlçe Teşkilatında gerçekleştirilen törende Cemil Yiğit Akseki Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunu İlçe Başkanı Veysel Demir'e teslim etti. Yiğit'e aday adaylığı baş vurusunda eşi,  Ak Parti Manavgat Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığı baş vurusunda bulunan Ali Rıza Öner, Ak Parti Manavgat Belediye Meclis Üyesi Durar Demir ve partililer eşlik etti.

 

Cemil Yiğit Kimdir ?

 1968 yılında Akseki GÖNNET (guneykaya )da doğdum ilkokulu köyümde orta okul ve liseyi Akseki İmam Hatip Lisesi'nde 6.sınıfa kadar okudum. Lise son sınıfı Antalya imam hatip lisesinde okudum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İİBF İşletme mezunuyum 1989 yılından itibaren Manavgat ta ikamet etmekteyim.

 1992 yılından itibaren Refah ve Fazilet partilerinin manavgat ilçe teşkilatlarında yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcısı olarak görevler aldım.

 14 Ağustos 2001 de kurulan Ak parti nin Manavgat ilçe teşkilatlarında kurucu yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda tanıtım medya başkanı olarak görev aldım. 2006 -2009 yılları arasında manavgat ak parti ilçe başkanı olarak göreve geldim 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde ak parti manavgat belediye meclis üyesi olarak seçildim halen bu görevime devam etmekteyim. Gönnet'ten Fransalyı Ali'nin oğlu, Gönnetli Hasan'ın damadı Yolluk'un yeğeniyim.

Haber: Berra Yılmaz

 

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir