“Türk kadını etli butlu olur”

“Türk kadını etli butlu olur”
Manavgat Kızılağaç’ta b,r otelde konser veren Işın Karaca, dinleyenlerle sohbet ederken mide küçültme ameliyatının ardından çok kilo verdiğini hatırlatan dinleyenlere, “40 – 50 kilo verdim. Daha vermeyeceğim. Türk kadını dediğin az biraz etli butlu olur” dedi.19.08.2019 16:31

Popüler müziğin sevilen sanatçısı Işın Karaca, Manavgat’ın Kızılağaç bölgesinde bulunan 5 yıldızlı bir otelde sahne aldı. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Işın Karaca, söylediği birbirinden güzel parçalarla kendini dinleyenleri coşturdu. Konser sırasında Işın Karaca’nın oğlu Erda Karaca’da yabancı bir şarkı söyledi.

Şarkılarının arasında sık sık kendisini dinleyenlerle sohbet eden Işın Karaca, bir hayranının mide küçültme ameliyatının ardından çok kilo verdiğini söylemesi üzerine, “Birkaç sene önce ameliyat oldum. Çok sıkı diyet yaptım ve 40 – 50 kilo verdim. Daha fazla vermeyeceğim. Türk kadını dediğin az biraz etli butlu olur” dedi. Nemden dolayı sahnenin sürekli ıslanması üzerine Işın Karaca, “Bu sahneyi iyice bir silelim. Ayağım kayıp düşeceğim, ondan sonra sabah akşam magazin basını beni konuşacak. Zaten bu konuda mimliyim” dedi.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir