" target="_blank">

“Cumhurbaşkanımızın Antalya ve Manavgat’a verdiği önemi bir kez daha gördük”

“Cumhurbaşkanımızın Antalya ve Manavgat’a verdiği önemi bir kez daha gördük”
AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Av. Ahmet Ali Erol, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Antalya ve Manavgat’a verdiği önemi bir kez daha gösterdiğini belirterek, “Kongre sonunda oluşturulan MKYK’da Antalya’mızdan 4 ismin olması hepimizi mutlu etti” dedi. 25.03.2021 14:51

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresinin ardından açıklamalarda bulunan Manavgat İlçe Başkanı Av. Ahmet Ali Erol “Ülkemizin 2023 ve 2053hedeflerine emin adımlarla ilerleyişimizin önemli kilometre taşlarından biri olan kongremizi gerçekleştirdik. Partimizin Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Antalya’dan 4 isim yer aldı. Antalya Milletvekillerimiz Sayın Mustafa Köse, Sayın Tuba Vural Çokal, önceki dönem Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel asil üye Kadın Kolları eski Başkanımız Sayın Ayşe Güliz Yılmaz ise yedek üye olarak MKYK’da ilimizi temsil edecek. MKYK üyelerimizi tebrik ediyor başarılar diliyorum” dedi.

Manavgat İlçe Başkanlığı, Kadın Kolları Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlıkları olarak Kongrede yerlerini aldıklarını ifade eden İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol “ Manavgat teşkilatları ilk günkü heyecan ve aşkla Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ardından yürümeye yanında olmaya devam etmektedir. Bu bilinç ve inançla kongremizde birlik ve beraberlik içinde yerimizi aldık. Büyük ve Güçlü Türkiye hedefi ile gerçekleştirdiğimiz 7. Olağan Büyük Kongremizi gerçekleştirdik. Kongre sonunda oluşturulan MKYK’da Antalya’mızdan 4 ismin olması hepimizi mutlu etti. Cumhurbaşkanımızın şehrimize verdiği önemi hepimiz biliyoruz. Tüm Antalya biliyor. Cumhurbaşkanımız, MKYK’da 4 Antalyalı isme yer vererek bunu bir kez daha gösterdi. Kendisine şehrimiz adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

MKYK seçimlerinin Manavgat için de özel bir öneminin olduğunu dile getiren İlçe Başkanı Av. Ahmet Ali Erol “ Türkiye Büyük Millet Meclisinde Manavgat’ımızın iki evladı bizleri temsil ediyor. Sayın İbrahim Aydın ve Sayın Tuba Vural Çokal Manavgat ile ilgili her türlü konuyu yakından takip ediyor, Manavgat’ı geleceğe taşıyacak yatırımlar için çalışıyor. Büyük Kongremiz sonrasında oluşan MKYK’da milletvekillerimizden Sayın Tuba Vural Çokal’ın MKYK’ya seçilmesi Manavgatlıları ziyadesi ile mutlu etti memnun etti. Şehrimizin gücüne güç kattı. Manavgat Devlet Hastanesi’nin müjdesini bizzat vererek tüm Manavgat'ı mutlu eden sevince boğan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan partimizin en üst karar organında bir hem şehrimize yer vererek bizleri bir kez daha mutlu etti” dedi.

HABER MERKEZİ

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir