" target="_blank">

“Kemal Kılıçdaroğlu yalnız değildir”

“Kemal Kılıçdaroğlu yalnız değildir”
Alaattin Çakıcı tarafından tehdit edilen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek geldi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve CHP Manavgat İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar, “Kemal Kılıçdaroğlu yalnız değildir” mesajı verdi.19.11.2020 13:56
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu yaptığı açıklamalar ile tehdit eden Alaattin Çakıcı ülke gündemine oturdu. Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na Manavgat'ın CHP'li Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve CHP İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar, sosyal medya üzerinden destek açıklamalarında bulundu.
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yalnız olmadığını ifade ederek, “Aydınlık günlere olan inancımızla, hiçbir tehdide boyun eğmeyecek ve adalet yolundan asla ayrılmayacağız” dedi. 
CHP Manavgat İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar da, “Cumhuriyet Halk Partisi'nin mafya bozuntularıyla işi olmaz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu yalnız değildir. Bu düzen elbet bir gün değişecek” şeklinde açıklama yaparak destek verdi.
CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar ise yaptığı açıklamada, “Sözde mafya bozuntularına, sözde kabadayılara, her türlü tehdide karşı Genel Başkanımızın yanındayız. Korkmuyoruz, sinmiyoruz, yılmıyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir