“Bu proje Manavgat’ın projesidir”

“Bu proje Manavgat’ın projesidir”
“Bu proje Manavgat’ın projesidir”17.02.2018 12:04

Hayallerimin Elinden Tut Sosyal Sorumluluk Projesi Manavgat merkeze 45 dakika uzaklığındaki Beydiğin İlkokulunda çocuklarla bir araya geldi. 

Yaklaşık üç saat boyunca çocuklarla keyifli vakit geçiren proje ekibi; öğrencilere yüz boyama aktivitesi gerçekleştirdi ve çeşitli çocuk oyunları oynadı. Proje kapsamında ikinci kez gerçekleştirilen Çocuklar Üşümesin kampanyasına gelen atkı, bere, eldiven ve çorap destekleri çocuklara hediye edildi. Sınıf için; oyuncak, kitap ve kırtasiye malzemesi desteği de sağlandı. 

“HERKESİ BU SOSYAL SORUMLULUĞA DAVET EDİYORUZ”

Proje sorumlusu Rabia İnci Özen; “Beydiğin İlkokulu ile yapmış olduğumuz bu çalışma oldukça verimli geçti. Manavgat’ta adım atmadığımız köy okulu kalmayacak sözünü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Beydiğin İlkokulu ile birlikte toplamda 140, Manavgat’ta ise 13. Okulumuzu tamamlamış olduk. Önümüzdeki günlerde son 3 okulumuzu da tamamlayıp ilçe sınırları dışındaki köy okullarına desteklerimizi artık kargo yoluyla değil bizzat kendimiz ulaştıracağız. Bu proje Manavgat’ın projesidir. Herkesi bu sosyal sorumluluğa davet ediyoruz” dedi. 

Haber: Duygu KAYA 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir