“Antalya’da Avrupa ve Dünya Şampiyonu sporcular yetişiyor”

“Antalya’da Avrupa ve Dünya Şampiyonu sporcular yetişiyor”
“Antalya’da Avrupa ve Dünya Şampiyonu sporcular yetişiyor”09.11.2017 15:53

Vali Münir Karaloğlu Antalyalı Halterci Fettah Aydın ile Antalyalı Karateci Kutluhan Duran’ı makamında kabul etti. Sporcuları kucaklayan Karaloğlu, başarılarından dolayı tebrik etti.


Vali Karaloğlu 22-30 Eylül 2017'de Kosova’da yapılan U-15 ve U-17 Avrupa Halter Şampiyonası'nda 56 kiloda Avrupa 3.'sü olan Fettah Aydın ile 23-29 Ekim tarihleri arasında İspanya'da yapılan Ümit-Genç 21 Yaş altı Dünya Karate Şampiyonası'nda dünya şampiyonu olan Kutluhan Duran’ı makamında kabul etti. Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu,Manavgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Karakaya ile Antrenörler Yunus Battal ve Mustafa Karış’ta sporculara eşlik etti.

Son yıllarda Türkiye'nin tüm branşlarda dünyada ses getiren başarılara imza attığını belirten Karaloğlu, Antalyalı sporcuların da kendilerini gururlandırdığını söyledi. Spora ve sporculara devletin her türlü desteği sağladığını da vurgulayan Karaloğlu, yeni şampiyonların yetişmesi için tüm çabayı gösterdiklerini kaydetti.

Karaloğlu, daha sonra şampiyon sporculara hediyelerini verdi.

Haber Merkezi 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir