‘Yılın En İyi Alkolsüz Aile Hoteli’ ödülü Manavgat’a

‘Yılın En İyi Alkolsüz Aile Hoteli’ ödülü Manavgat’a
‘Yılın En İyi Alkolsüz Aile Hoteli’ ödülü Manavgat’a 12.12.2017 15:33

Bizce Yapım ile Tur-Yön İcra Kurulu Yönetimi tarafından düzenlenen, Ceylan İnşaat katkılarıyla organize edilen ve bu yıl ikincisi düzenlenen “Altın Turizm Ödülleri 2017”de ödüller sahiplerini buldu.

 

2017 Yılının En İyi Alkolsüz Aile Hoteli ödülüne; Selge Beach Resort&Spa Hotel layık görüldü.

Bu yıl ikincisi düzenlenen “2017 Altın Turizm Ödülleri”nin sahipleri 10 üniversitenin öğrencilerinin yapmış olduğu oylama ile belirlendi. Yılın en iyi otelleri ve turizme katkı sağlayan sinema, dizi ve televizyon dünyasının en iyileri, 70 farklı kategoride katılım sağlanarak, Büyük Dere İskelesi’nde düzenlenen tören ile açıklandı.

 

“BUNDAN SONRAKİ ÖDÜLLERE DE ADAYIZ”

Medya, Sanat, Turizm, ve Siyaset dünyasının önemli isimlerini buluşturan gecenin ödül töreninde sunuculuğu Ümit İbrahim Kantarcılar ve Gözde Çıbık yaparken; “En İyi Alkolsüz Aile Hoteli” seçilen Selge Beach Resort&Spa Hotelinin ödülü, tesisin genel müdürü Halil Kaftan’a takdim edildi.

Kaftan; turizmde eski, fakat bu konseptte yeni bir tesis olmamıza rağmen bu kısa sürede böyle bir ödüle layık görülmemiz bizleri mutlu etti. Tesisimizde konseptin gerektirdiği hizmet ve kalite ile yenilikleri buluşturarak bundan sonraki ödüllere de aday olduğumuzu şimdiden ilan ediyorum. Bizleri bu ödüle layık görerek oy veren ve bu organizasyonda emeği geçen herkese tesis yönetimimiz ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

                                                                                                                                     

Haber Merkezi 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir