‘The Oba’ satış ofisi Manavgat’ta açıldı

‘The Oba’ satış ofisi Manavgat’ta açıldı
‘The Oba’ satış ofisi Manavgat’ta açıldı 19.02.2018 10:57

Dünyada bir ilk olan, ‘The Oba’ incir çekirdeği yağının Türkiye satış ofisinin açılışı Manavgat’ta gerçekleşti.

Açılışa, dünyada ilk kez incir çekirdeği yağı üreten iş adamı Mehmet Şimşek, ‘The Oba’ incir çekirdeği yağının Türkiye temsilcisi Ferruh ve Nuray Doğan, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Manavgat Esnaf Odası Başkanı Hasan Özcan, Bakkallar Odası Başkanı Abdullah Akça ve davetliler katıldı.

Açılışta konuşan MATSO Başkanı Ahmet Boztaş; “Çok önemli bir açılışı gerçekleştirmek için buradayız. Çok önemli diyorum çünkü Manavgat’tan dünyaya yayılacak olan incir çekirdeği yağının satış ofisini açıyoruz. Böyle işletmelerimiz ilçe ekonomisinde çeşitlilik sağlarken, ihracata katkı sağlıyor. Manevi özelliği ile de Manavgat’a özel bir firma kazandırıldığını düşünüyorum. Böyle bir işletmeyi ilçemize kazandırdıkları için Nuray ve Ferruh Doğan’ı tebrik ediyor, hayırlı uğurlu olsun diyorum” şeklinde konuştu.

“MANAVGAT’TAN DÜNYAYA YAYILACAK”

İncir çekirdeği yağı üreticisi Mehmet Şimşek de yaptığı konuşmada; “Dünyada ilk kez incir çekirdeği yağını bulmak bize nasip oldu, buna turunç çekirdeği yağı da eklendi. Buradan da tüm dünyaya yayılacak inşallah. İncir çekirdeği yağının pek çok mucizesi var. Dünyada en fazla e vitamini kaynağı, kanser önleyici etkisi, beyin hücreleri tahrip olmuş hastalarda inanılmaz sonuçlar elde edilmesi gibi daha pek çok mucizesi var. Bu mucizenin Manavgat’tan tüm dünyaya yayılmasına vesile olan Ferruh Doğan’a hayırlı olsun diyor, bol kazançlar diliyorum” dedi.

“NİCE ŞİFALARA VESİLE OLACAĞIZ”

 ‘The Oba’ incir çekirdeği yağının Türkiye satış temsilcisi Ferruh Doğan ise konuşmasında; “Tin suresinde incirin üzerine yemin edilmesi, bu mucizenin bize müjdelenmesidir. İncir çekirdeği yağı, balık yağından yüzde 40 daha fazla vitamin içerir, argan yağının 6 katı daha faydalıdır. Biz kapı kapı dolaşıp reklam yaparak değil de kullanan ve şifa bulanların birbirine tavsiye etmesini daha önemli buluyoruz. Bu yolda 50, 60 bin kullanıcı bilinçli bir şekilde başkalarına tavsiyede bulunuyor. Kullananların dediği gibi ne sözde, ne üründe katkı yok. Biz 4 yıl önce yola çıktık, nice şifalara vesile olacağız inşallah. Bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Edilen duanın ardından açılış kurdelesi kesildi. Daha sonra satış ofisi gezilerek, ürünler hakkında bilgi verildi.  

Haber-Foto: Duygu KAYA 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir