‘Bir mevsim, iki gün iki şehir’ sergilendi

‘Bir mevsim, iki gün iki şehir’ sergilendi
‘Bir mevsim, iki gün iki şehir’ sergilendi 10.02.2018 11:10

Bilgi Hastanesi sahiplerinden Dr. Yusuf Aydın, geliri Şehit Mustafa Uysal İlköğretim Okulu’nun ihtiyaçları için kullanılmak üzere ‘Bir mevsim, iki gün iki şehir’ temalı fotoğraf sergisini açtı.

Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen serginin açılışına Kaymakam Mustafa Yiğit, belediye başkan vekili Erşan Özden ile başkan yardımcıları Hasan Şimşek, Aydın Öz, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim büküş ve davetliler katıldı. Kurdelenin kesilmesinin ardından Dr. Yusuf Aydın, davetlilere tek tek fotoğrafları ve hikayelerini anlattı.

OKUL YARARINA SERGİ

Kendisinin 5 yıldır Side fotoğraf kulübüyle birlikte çalıştığını anlatan Dr. Yusuf Aydın, yurt içinde ve yurt dışında çeşitli fotoğraf gezilerine katıldığını söyledi. İlk defa sergi açtığını belirten Dr. Aydın, “’Bir mevsim, iki gün iki şehir’ adlı sergimde Manavgat ve Bolu’nun Yedigöller bölgesinde ki yaptığım birer günlük çalışmalardan 45 fotoğraf bulunuyor. Bu sergiden elde edilen gelir, Şehit Mustafa Uysal İlköğretim Okulu ve öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılacak” diye konuştu.

Sergide ayrıca orkestra sanatçısı Yulia Maraşlı da yan flüt ile misafirlere müzik ziyafeti verdi.

Haber-Foto: Berra YILMAZ

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir