‘Ayakkabı Dünyası’ Manavgat’ta hizmete açıldı

‘Ayakkabı Dünyası’ Manavgat’ta hizmete açıldı
‘Ayakkabı Dünyası’ Manavgat’ta hizmete açıldı 16.05.2017 15:26

Türkiye’nin öncü ayakkabı markalarından olan Ayakkabı Dünyası’nın Manavgat şubesi, Manavgat City AVM’deki hizmet noktasında törenle açıldı.

Manavgat City AVM zemin katında hizmet verecek olan Ayakkabı Dünyası’nın açılışına Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları ve davetliler katıldı. Açılışta konuşan Kaymakam Günlü, mağazanın Manavgat’a hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek, bol kazançlar diledi.

İşletme sahibi Köse ailesinden Seracettin Köse yaptığı açıklamada; “ Daha fazla moda sloganıyla yola çıkan Ayakkabı Dünyası ile biz de Manavgat’a ‘daha fazla moda’ getirmeyi amaçladık. Manavgat’a Ayakkabı Dünyası markasının şubesini açarak tüm vatandaşlarımızı profesyonel hizmet anlayışımız ve kaliteli ürünlerimizle buluşturmayı hedefledik. 60’a yakın ayakkabı markası ile Manavgat’ta bu sektördeki açığı da kapatacağımıza inanıyorum. Mağazamızın tüm Manavgat’a hayırlı uğurlu olmasını diliyorum, açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkürler” dedi.

Duanın ardından açılış kurdelesinin kesilmesi ile mağaza hizmete açıldı.

Haber-Foto: Duygu KAYA 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir