SİDESPOR'DAN 5’TE 5

SİDESPOR'DAN  5’TE 5
Manavgat EvrensekiSpor Futbol Tesislerinde; Side Spor ile Manavgat Evrenseki Spor arasında oynanan maçı baştan sona müsabakanın hakimi olan ve son beş haftayı da eksiksiz tamamlayan Side Spor Futbol Takımı kazandı.01.02.2017 08:33

Son beş haftada oynadığı futbol ve aldığı puanlarla adından söz ettiren Side Spor Futbol Takımı; bu hafta oynanan Manavgat derbisini de kazanarak ligin üst sıralarına demir atmayı başardı.

Manavgat Evrenseki Spor Futbol Tesislerindeki müsabakaya kalede; Uğur, defansta; Miraç, Rıdvan, Abdil ve Atanur, orta sahada; Aziz, Kerim, Yunus, ileri üçlüde de Burhan, Seyit, Kadir on biri ile çıkan Side Spor, Evrenseki Spor ile oynadığı maçta; maçın başından sonuna kadar üstünlüğü elden bırakmadı.

Karşılaşmanın henüz 7. Dakikasında Burhan ile golü bulan Side Spor, erken gelen golün ardından müsabakaya tamamen ağırlığını koydu. Seyit'in 18. Dakikada attığı golle 2 - 0 ı yakalayan Side Spor, 23. Dakika da Kadir ile 3 - 0, 59. Dakika da yine Seyit ile 4 - 0 ve 80. Dakika da Kerim'le 5 - 0 öne geçti. Side Spor'da 2000 doğumlu Alperen'in koruduğu kaleye Evrensekispor'dan Oğuzhan'ın attığı mükemmel gol ile maç Side Spor lehine 5 - 1 sona erdi. Side Spor 4 haftadır aldığı galibiyet serisine Evrenseki'de de devam ederek galibiyet serisini beşe çıkardı. (Haber Merkezi)

 

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir