MASİAD Manavgat Buluşmasına hazırlanıyor

MASİAD Manavgat Buluşmasına hazırlanıyor
MASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Akar, bu yıl gerçekleştirecek oldukları Manavgat buluşmasının MASİAD’ın 20. kuruluş yıl dönümü ile birlikte kutlanacak olacağından daha da önemli hale geldiğini belirtti.10.09.2014 19:43

akademisyenlerimizi, bürokratlarımızı, siyasetçilerimizi, yöneticilerimizi,İş adamlarımızı 5 Ekim  2014’de Manavgat’ da bir araya getiriyoruz. Bu değerlerimizi Manavgatlı hemşerilerimizle, Manavgat’ı idare eden bürokratlarımızla ve yöneticilerimizle kaynaşmasını sağlayacağız. Bu tanışma ve kaynaşma-istişare toplantısının ileride Manavgat Lobisinin kurulmasında ve İlçemizin etkin tanıtımını sağlayacak MANTAV’ın (Manavgat Tanıtım Vakfı) kurulması sürecinde çok önemli katkıları olacağına olan inancımız tamdır’’ dedi.

Manavgat buluşmasına ait davetiyelerin önümüzdeki haftadan itibaren Manavgat protokolüne ve eşrafa dağıtılmaya başlanılacağı ve MASİAD Yönetim kurulu üyelerinin bu yıl ki buluşmanın MASİAD’ın 20. kuruluş yılına rastlaması nedeniyle  daha titiz ve yoğun şekilde organizasyon için çalıştıkları öğrenildi.

MASİAD Başkanı Akar, İlk Manavgat buluşmasını gerçekleştirdikleri 2009 yılında 95 civarında davetli olduğunu,yapılan çalışmalar ve bu buluşmalar sayesinde 2014 yılında 260 civarında davetliye ulaşıldığını söyledi.Davetli sayısının 260’a ulaşmasında hem Manavgat buluşmalarının yankıları ve etkisinin sonucu hem de hemşerilerimiz tarafından bu organizasyona duyulan güven ve desteğin sonucunda ortaya çıktığını ve Manavgat için bende varım diyen tüm hemşerileri bu buluşmaya davet ettiklerini sözlerine ekledi.

MASİAD tarafından organize edilen ve geleneksel hale getirilen ‘’Manavgat Buluşması’’nın 5.’si bu yıl Kurban Bayramının 2.günü 05 Ekim 2014 tarihinde saat 18:00’de Kızılağaç Turizm merkezinde Sea World otelde gerçekleştirilecektir.

 

 

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir