Canon bayileri Antalya’da bir araya geldi

Canon bayileri Antalya’da bir araya geldi
Canon, Anadolu illerinde bayi, iş ortakları ve müşterileriyle buluşmaya 2013’de de son sürat devam ediyor. Canon, Antalya’da gerçekleştirdiği etkinlikte hem profesyonel fotoğrafçılarla hem de bayileriyle buluştu. 28.03.2013 08:39

Canon’un her yıl Türkiye’nin farklı illerinde düzenlediği toplantıların ilki, 26 Mart Salı günü Antalya Dedeman Oteli’nde gerçekleşti. Toplantıda, katılımcılarla en son “Fotoğraf ve Baskı” teknolojileri paylaşıldı. Öğlen saatlerinde başlayan etkinlik, fotoğraf makineleriyle ilgili gerçekleşen toplantıyla başladı. Bu toplantıda hem Antalya ve bölgedeki bayilere, hem de profesyonel fotoğrafçılara Canon’un geniş ürün yelpazesi detaylarıyla anlatıldı. Öğleden sonra saatlerinde ise Canon’un yazıcı ürün gamının tanıtıldığı bir bayi buluşması gerçekleşti. Bu buluşmada Canon’un tanıttığı geniş format yazıcılar büyük ilgi gördü.

 ‘Canon ile çalışan bayi her zaman kazanır’

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Canon Eurasia B2C Bayi Kanali Satış Müdürü Halil Turan, Türkiye’nin çeşitli illerinde düzenledikleri toplantıların bayilerden büyük ilgi gördüğünü söyledi ve ekledi: “Canon, yazıcı ve fotoğraf arasında bayilerine ve iş ortaklarına en çok kazandıran marka. Bu toplantılarımızda ürün gamımızın zenginliği ve çeşitliliği, satış, pazarlama ve destek ekibimizin yetkinliğini gören bayilerimiz, Canon ile çalışmanın kendilerine neler kazandıracağını çok daha iyi anlayabiliyorlar. Ayrıca bayilerimizle birebir iletişime geçerek onları dinliyor, istek ve yaşadıkları sıkıntıları bizzat kendilerinden öğrenme fırsatı buluyoruz. 2013’de yıl boyunca gerçekleştireceğimiz toplantılarda bayilerimizden ve müşterilerimizden alacağımız geri bildirimler bizim için büyük önem taşıyor.”

Fotoğraf makinelerine ücretsiz bakım yapıldı

Etkinlikte katılımcıların yanlarında getirdikleri fotoğraf makinelerinin ücretsiz bakım ve temizliği de yapıldı. Canon, bayi, iş ortakları ve müşterileriyle buluştuğu toplantılarını 2013’te Anadolu’nun çeşitli illerinde sürdürecek.

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir