Namık Karamancı Fen Lisesi’nde 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı coşkusu

Namık Karamancı Fen Lisesi’nde 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı coşkusu
Namık Karamancı Fen Lisesi’nde 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı coşkusu24.09.2016 15:47

Bu yıl 2. mezunlarını veren ve çok sayıda öğrencisini Tıp ve Mühendislik Fakültelerine gönderen Namık Karamancı Fen Lisesi’nde özellikle pansiyonlu öğrencilere yönelik oryantasyon eğitimi kapsamında hoş geldin programı düzenlendi.

Öğrencilere yiyecek ve içecek ikramında bulunulduğu gecede öğrenciler ve öğretmenler hep bir arada bulunarak keyifli ve güzel bir akşam geçirdi. Herkesin çok mutlu ve neşeli olduğunun gözlemlendiği gecede okul bahçesine ateş yakılarak çevresinde geniş bir daire oluşturuldu. Öğrencilerin ve öğretmenlerin oyun havalarıyla oynayıp halay çektiği gecede şiirler okunup şarkılar söylenirken skeçler ve taklitler de ayrı bir renk kattı.

ETKİNLİKLER DEVAM EDECEK

Öğrenciler bu tür etkinliklerin devamını dilerken gecenin sonunda Okul Müdürü Hakan Kökçü, 2016-2017 Eğitim Öğretim yılının ilk etkinliğini yapmakla beraber , bu tür etkinliklerin sıklıkla yapılacağını, öğrencilerin gösterdikleri başarılarıyla bu  eğlenceleri hak ettiğini  ifade etti. Ayrıca geceyi tertip eden Müdür yardımcısı Ahmet Kurtuluş Işık, Edebiyat Öğretmeni Muhammet Püseli ve Rehber Öğretmen Kıymet Kahvecioğlu’na teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

 

Haber Merkezi 

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir