Model Uçak Kursunda uçaklar başarıyla tamamlandı

Model Uçak Kursunda uçaklar başarıyla tamamlandı
Özel Manavgat Bahçeşehir Koleji, Türk Hava Kurumu Manavgat Şubesi ve Manavgat Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile Özel Manavgat Bahçeşehir Kolejinde başlatılan Model Uçak Kursunda öğrenciler uçaklarını başarıyla tamamladı. 17.05.2016 18:05

Model Uçak Kursunda uçaklarını başarıyla tamamlayan Özel Manavgat Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi öğrencileri  Rümeysa Öz,Banu Oral,Ebrar Su Öztürk ve İrem Ergen uçaklarını öğretmenleri nezaretinde diğer arkadaşları ile birlikte kampüs içerisindeki Andızlı Tepede büyük bir keyifle uçurdu.

Kurs Öğretmenliğini Türk Hava Kurumu Manavgat Şubesi saymanı ve Model Uçak Öğretmeni Melike Küçükoğlu'nun yaptığı kurs toplamda 24 saat sürecek,Cumartesi günleri saat 08:30-12:30 saatleri arasında uygulanan kursa talep oldukça yoğun.

 

ÖĞRENCİLERE 3 AYRI KURS BİTİRME BELGESİ VERİLECEK

İlerleyen tarihlerde aynı kursun tekrarlanacağını da belirten Özel Manavgat Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Müdürü Harun Yılmaz; “ Bu kursu alan öğrencilerimiz için ikinci aşama olan RC Radyo kontrollü Model Uçak Kursları açacağız. Ayrıca önümüzdeki günlerde okulumuzda Model uçak gösterileri planlıyoruz,tüm çabamız öğrencilerimizi Akademik başarılarının yanında diğer alanlarda da başarılı kılmak,sosyal olmalarını sağlamak,gerçek başarı olan hayat başarıları artırarak mutlu olmalarını sağlamaktır.Kursu başarı ile bitiren öğrencilerimize okulumuz,Halk Eğitim Merkezi ve Türk Hava Kurumu tarafından ayrı ayrı Kurs Bitirme Belgesi verilecektir” dedi.

 

MANAVGAT 2’NCİSİ OLDULAR

Manavgat Bahçeşehir Koleji ayrıca bir başarıya daha imza attı. Anadolu Lisesi olarak katıldıkları 34. Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen streetball turnuvasında Bahçeşehirli öğrenciler Manavgat 2.’si oldu.

 

Haber Merkezi


Etiketler: 1

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir