Manavgatlı şoförlere sezon öncesi eğitim

Manavgatlı şoförlere sezon öncesi eğitim
Manavgat Şoförler Odası Başkanlığı tarafından oda üyelerine yönelik olarak yeni turizm sezonu öncesinde eğitim semineri verildi. 01.04.2013 17:57
Manavgat Lise Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seminere Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amiri Komiser Murat Yüce, İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Tim Komutanı Jandarma Kdm. Başçavuş İlter Karabıyık,  İlçe Milli eğitim Şube Müdürü Sıttkı Çelik ve Toplum Sağlı Merkezi doktorlarından Dr. Yıldırım Cengiz konuşmacı olarak katıldı.

Manavgat Şoförler Odası Başkanı Muammer Ünal ve Manavgat Şehir İçi Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Mehmet Erdem'in de hazır bulunduğu seminerde oda üyelerine hijyen, kişisel bakım, öfke kontrolü, eksik evrak, trafik akışı sırasında davranışlar, güvenli trafik sürüşü ve halkla ilişkiler konularında eğitim verildi. Manavgat Şoförler Odası Başkanı Muammer Ünal,  sezon öncesi gerçekleştirdikleri seminerin oldukça faydalı geçtiğini belirterek verdikleri bilgilerden dolayı Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amiri komiser Murat Yüce İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Tim komutanı Jandarma Kdm. Başçavuş İlter Karabıyık,  İlçe Milli eğitim Şube Müdürü Sıttkı Çelik ve Toplum Sağlı Merkezi doktorlarından Dr. Yıldırım Cengiz'e teşekkür etti.

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir