BAŞARI KOLEJİ YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA MERHABA DEDİ!

BAŞARI KOLEJİ YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA MERHABA DEDİ!
Başarı Koleji 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının başlamasıyla 14.Onur yılına merhaba dedi!21.09.2018 12:00

Başarı Koleji 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılına deneyimli eğitimci kadrosu ve yenilenmiş modern sınıf ve okulun fiziki koşullarıyla tüm hazırlıklarını tamamlayarak tam kadro başladı.


Yeni eğitim-öğretim yılı için, bahçe düzenlemesi, yeni derslikler, atölyeler ve etkinlik alanları yapılan Başarı Koleji’ne gelen öğrenciler okullarındaki değişimlerden dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdiler. “Dolu dolu bir ders yılı geçirmek istiyoruz” diyen Başarı Koleji öğrenci ve öğretmenleri ise bu yıl da yeni ‘BAŞARI’lara imza atmak için hazır olduklarını ifade ettiler.

“ÖĞRENME VE ÖĞRETME AŞKI BİZİ BİRBİRİMİZE BAĞLIYOR”
İstiklal Marşının okunmasının ardından kısa bir konuşma yapan Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal, Başarı Koleji’nin Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda başarılarla dolu bir 13 yılı geride bıraktığını belirterek “Başarı Koleji’nin bugünlere gelmesinde emeği geçen başta kurucularımız olmak üzere Yönetim Kurulumuza, idareci, öğretmen, öğrenci, veli ve tüm çalışanlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. 13 yılda birçok Türkiye birincisi çıkararak öğrencilerimizi Türkiye’nin en gözde okullarına gönderdik. Sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da ulusal ve yerel birçok başarılar elde ettik. Başarı Koleji’nin adını her zaman liste başlarında görmeye alıştık. Siz değerli öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz bu başarıların mimarları oldunuz.

Deneyimli eğitimci ve idareci kadromuzla bugün başlayan 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında da daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Öğrenme ve öğretme aşkı bizi birbirimize kopmaz biçimde bağlamaktadır.

Bunun yanında çocuklarımızı ülkesini, vatanını seven, soran sorgulayan, kendisiyle ve çevresiyle barışık, akademik bilgilerle donatılmış bireyler olarak geleceğe hazırlamak en önemli hedefimizdir. 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının eğitim camiasına ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından, öğrencilere ve velilere Başarı Koleji idareci ve eğitim kadrosu tanıtıldı. Ardından hep bir ağızdan coşkuyla bayraklar eşliğinde Onuncu Yıl Marşı söylendi. İlk ders zilinin çalmasıyla öğrenciler ve öğretmenler büyük bir sevinçle sınıflarına girerek yeni eğitim-öğretim yılına merhaba dediler.

 

 

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir