BAŞARI KOLEJİ’NDE 8.SINIFLAR 2018- 2019 EĞİTİM –ÖĞRETİM YILINA LGS DERSLERİ BAŞLADI!

BAŞARI KOLEJİ’NDE 8.SINIFLAR  2018- 2019 EĞİTİM –ÖĞRETİM YILINA LGS DERSLERİ BAŞLADI!
Başarı Kolejinde 8.Sınıf Öğrencileri, LGS hazırlık derslerinede, deneyimli alanında uzman öğretmen kadro ve Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler ve İngilizce derslerinden oluşan akademik destek programımızla hedeflerine emin adımlarla ilerliyorlar.08.09.2018 10:48

Ortaokul Müdürü Necip Özbay, Müdür Yardımcısı  Gülcan Peker ve Rehber Öğretmen Mithat Şevik, 8.sınıf öğrencilerini derslerinde ziyaret ederek yeni eğitim-öğretim yılında başarılar dilediler.

Ortaokul Müdürü Necip Özbay, başarılı olmak için disiplinli ve özveri ile çalışmak gerektiğini vurgularken değişen sınav sistemlerine rağmen Başarı Koleji'nin liselere yerleştirmede Manavgat'ta zirvede yer aldığını söyledi.

2018 LGS sonuçları ile ilgili bilgi veren Özbay, "2018 LGS'de genel puan ortalaması ile Türkiye Geneli %10'un içindeyiz. Manavgat'ta tek okulda %1'de > 17 öğrenci,
%2'de > 25 öğrenci, %3'de > 32 öğrenci
ve %10'luk dilimde 51 öğrenci ile yine zirvedeyiz.

Kendi yüksek çıtamızı aşmamızı sağlayacak tek şey daha çok çalışmaktır. Biz sizlere güveniyoruz. Sizlerin her zaman yanınızdayız. İnanıyoruz ki bu yıl sizler de LGS'de üstün başarılar elde ederek akademik hedeflerinize bir adım daha yaklaşacaksınız." dedi.

 

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir