BAŞARI’LI ÖĞRENCİLER İLKÖĞRETİM HAFTASINI KUTLADILAR!

BAŞARI’LI ÖĞRENCİLER İLKÖĞRETİM HAFTASINI KUTLADILAR!
Başarı Koleji’nde 2018 - 2019 Eğitim - Öğretim yılı İlköğretim Haftası kutlamaları 4.sınıf öğrencilerinin öğretmenleri gözetiminde hazırladıkları program ile coşkuyla kutlandı.22.09.2018 10:27

Başarı Koleji Konferans Salonunda düzenlenen kutlama programına okul öğrencileri ve öğretmenler katıldı.

İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz koordinatörlüğünde, Müdür Yardımcısı Gülcan Peker denetiminde 4.sınıf öğrencileri ve sınıf öğretmenleri Seyit Uyar, Nihal Keskin, Mustafa Uysal ve branş öğretmenleri tarafından hazırlanan program, günün anlam ve önemini belirten konuşma ve şiirlerin okunmasıyla devam etti. Programda şiirler, skeçler, Atatürk korosu ve öğrencilerin sunumları yer aldı. Öğrenciler okudukları şiirler ve sergiledikleri çeşitli gösteriler ile izleyicilerden tam not aldı.

Yeni bir eğitim yılına daha başlamanın coşkusu ve heyecanı içinde olduklarını ifade eden Başarı Koleji İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz, “Başarı Koleji olarak başarılı bir yıl geçirdik ve başarılı sonuçlar aldık. Aynı heyecan ve artan gayretle 2018-2019 eğitim yılında da öğrencilerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Yeni öğretim yılının herkese sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini diliyorum. Programın hazırlanmasında emeği geçen bütün öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederim.” dedi.

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir