“Başarı”lı öğrenciler İlköğretim Haftasını kutladı

“Başarı”lı öğrenciler İlköğretim Haftasını kutladı
“Başarı”lı öğrenciler İlköğretim Haftasını kutladı24.09.2016 15:38

Başarı Koleji’nde 2016 - 2017 Eğitim - Öğretim yılırnİlköğretim Haftası kutlamaları 4.sınıf öğrencilerinin öğretmenleri gözetimindernhazırladıkları program ile coşkuyla kutlandı.

rnrn

Başarı Koleji Konferans Salonunda düzenlenen kutlamarnprogramına okul öğrencileri ve veliler katıldı. İlkokul Müdürü Ali İbrahim ÖzrnKoordinatörlüğünde 4.sınıf öğretmenleri Orhan Gündüz, Hatice Uluçay ve ÜmmühanirnKahveci, uygulamalı ders öğretmenleri Ayşenur Köse, Ebru Çeker, Emine Kahraman,rnHakan Nergiz tarafından hazırlanan İlköğretim Haftası kutlama programı izleyicilerdenrnbüyük beğeni topladı.
rnSaygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıylarnbaşlayan törende İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz, "Eğitimde en önemli çağınrnilköğretim olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Çünkü ilköğretim temeldir,rnasıldır, esastır. Siz, ilköğretimde temeli ne kadar sağlam alırsanız diğerrndönemlerde o kadar başarı elde edersiniz. Bu, bir binanın temeli gibidir. Temelrnne kadar ne kadar sağlamsa, o binanın üstüne de o kadar fazla katlar çıkar,rndaireler inşa edersiniz." dedi.

rnrn

Tören öğrencilerden oluşanrnkoronun şarkıları ile devam ederken, öğrenciler okudukları şiirler vernsergiledikleri çeşitli gösteriler ile izleyicilerden tam not aldı.
rnÖz, yeni eğitim-öğretim yılına başlamanınrncoşkusunu yaşadıklarını belirterek, "Demokratik ve gelişmiş bir ülkernolmanın ön şartı, iyi bir eğitimdir. Yeni eğitim öğretim yılının tüm eğitimrncamiasına hayırlı olmasını diler, öğrencilerimize başarılar dilerim. Programınrnhazırlanmasında emeği geçen bütün öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederim."şeklindernkonuştu.

rnrn

Haber Merkezi 

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir