Manavgat’ta hırsızlık şüphelileri yakalandı

Manavgat’ta hırsızlık şüphelileri yakalandı
Manavgat'TA giyim mağazasından bir çok defa hırsızlık yaptığı öne sürülen kadın şüpheli İ.U. ile otomobil çaldığı iddia edilen A.Ş. yakalandı.25.08.2018 15:23

Manavgat’ın Antalya caddesi üzerinde ünlü bir firmaya ait giyim mağazasında meydan gelen hırsızlık olaylarıyla ilgili İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği tarafından çalışma başlatıldı. Güvenşlik kameralarının incelenmesinin ardından yapılan çalışmalar sonucunda hırsızlık yaptığı iddia edilen İ.U. polis ekipleri tarafından yakalandı. Şüphelinin ikametinde yapılan aramada elbiselerdeki alarm cihazlarını sökmeye yarayan yan keski, elbise alarmı ve mağazadan alındığı belirlenen elbiseler bulundu.

Şüpheli İ.U. ifadesinde aynı mağazadan daha önce de 3 ayrı hırsızlık olayını gerçekleştirdiğini belirterek, mağazada gözüne kestirdiği elbiseleri denemek suretiyle aldığı ve soyunma kabinlerinde elbiselerin üzerine takılı alarm cihazlarını yan keskiyle keserek çıkarttığını ve yanında getirdiği poşete koyarak mağazadan çıktığını itiraf etti.

Polis merkezinde işlemleri tamamlanan şüpheli İ.U. savcılığa sevk edildi.

OTO HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ YAKALANDI

Diğer taraftan Bahçelievler Mahallesi Çetin Emeç Bulvarı üzerinde park halinde bulunan 07 L* 1** plakalı otomobilin çalındığı ihbarı üzerine MOBESE kameralarının izlenmesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’nin çalışması sonucunda birkaç saat içinde şüpheli A. Ş. otomobil ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı. Otomobil sahibine teslim edilirken şüpheli A.Ş. işlemlerinin tamamlanmasının ardından adli mercilere sevk edildi.

Diğer ASAYİŞ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir