Coşar, “ Yangın bölgesindeki vatandaş borçlanmak istemiyor”

13 Eylül 2021 14:45
Coşar, “ Yangın bölgesindeki vatandaş borçlanmak istemiyor”

CHP Manavgat İlçe Örgütü yangın felaketinden sonra köyleri ziyaret etmeye devam ediyor. CHP İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar, Yaylaalan ve Sevinç Mahalleleri’nde gerçekleştirdikleri ziyarette, yanan evlerin yenilerinin yapımı konusundaki belirsizlik nedeniyle vatandaşların tedirgin olduğunu ifade etti.

Manavgat Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü, yangın felaketinden dolayı zarar gören köyleri ziyaretlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz gün Yaylaalan ve Sevinç Mahalleleri’ni ziyaret eden CHP Manavgat İlçe Örgütü, evi yanan vatandaşlarla görüştü.

Konu ile ilgili açıklama yapan CHP Manavgat İlçe Başkanu Av. Aliye Coşar, Yaylaalan ve Sevinç Mahallelerimizde vatandaşlarımızı tekrar ziyaret ettiklerini belirterek, “Yanan evlerinin yerine nasıl yenilerinin yapılacağı konusundaki belirsizlik devam ettiği için vatandaş tedirgin. Borçlanmak istemiyor buna güçlerinin yetmeyeceğini ve sıkıntılarını bizlerle paylaştılar. AKP İktidarı tekrar mağduriyet yaşatmamak için sosyal devlet ilkesi gereği evleri bedelsiz olarak yapması gerekir. Bunun takipçisi olacağız. Her zaman yanlarında olduğumuzu, desteklerimizi esirgemeyeceğimizi bildirdik” dedi.

HABER MERKEZİ

 

Kaynak : www.akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle