Bendeniz 'patroniçe' oldu!

02 Temmuz 2015 17:30
Bendeniz 'patroniçe' oldu!

Ünlü pop sanatçısı Bendeniz, uzun süren suskunluğunu otelcilik sektöründe konsept bir projeyle bozdu. Sanatçı yeni projesi ile İstanbul'daki canlı müziği Burhaniye'ye taşıyacak.

Türk pop müziğinin önemli isimlerinden Bendeniz, uzun süren suskunluğunu sevenlerini mutlu edecek bir haberle bozmaya hazırlanıyor! Kendine has tarzı ile 90'lı yıllardan bugüne müzikseverlerle buluşan sanatçı ''otelcilik'' sektöründe de konsept bir projeye dahil oldu.

Sanatçı yeni projesi ile İstanbul 'daki kaliteli canlı müziği Burhaniye'ye taşımanın yolunda önemli bir adım attı.

Başarılı sahne performansları ve kendine has çizgisi ile geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan sanatçı Balıkesir- Burhaniye'de önümüzdeki yaz ve kış sezonunda sahne alacak.

Bayram özel programı ile uzun sürecek sahne programına start verecek olan Bendeniz, müzik severleri mutlu edecek elit bir proje için ortaklığa girdiği otelinde  sevenleri ile buluşacak.

Yaz programı dahilinde unutulmaz sahne performanslarına imza atacak Bendeniz, restorasyonundan, konsept belirleme çalışmalarına kadar A'dan Z'ye her şeyi ile ilgilendiği, yenilenen Daidalos Butik Otel'de  sezon içerisinde özel sürpriz isimleri de ağırlayacak.

Sanatçı ilk sahne programına Ramazan Bayramı'nda başlayacak ve sahne programları çeşitli sürprizlerle yıl boyunca aralıksız devam edecek.

Kaynak : www.akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle