73’ncü mağaza Manavgat’ta

26 Mart 2013 08:35
73’ncü mağaza Manavgat’ta

Bimeks Manavgat mağazası hizmete açıldı. Haftanın ilk iş gününde mağaza müşteri akınına uğradı.

En büyük teknoloji perakende mağazası Bimeks Manavgat Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar ve Franchise iş ortağı Adem Erdoğan katılımıyla açıldı. Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar açılış sonrası yaptığı açıklamada ‘doğal güzellikleri ile Akdenizin sevilen turistik kenti Antalya’nın 2’ncisi büyük ilçesi olan Manavgat’ta açılan ilk AVM’de yer almaktan çok mutluyuz. Manavgat mağazamızın açılışı ile 2013 yılında 100 mağazaya ulaşma hedefine bir adım daha yaklaştık’ şeklinde konuştu. Bimeks büyük indirimleriyle açtığı Manavgat mağazasında televizyon, cep telefonu, notebook, beyaz eşya ve binlerce ürünü kapsayan indirimleri ile Manavgat halkını uygun fiyatlı teknoloji ile buluşturdu.

Açılışta Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu 1.999 TL yerine, 1599 TL; Casper Notebook 1177 TL yerine 749 TL; LG 106 Ekran Televizyon 2099 TL yerine 1569 TL’ye satışa sunuldu. Tüm indirimlerin yanı sıra %10 hediye çeki kampanyası da büyük açılışa özel indirimlerin yanı sıra Mart sonuna kadar müşterilerin olacak.

 

Bimeks’in Franchise Sistemi Kazandırıyor

 

Bimeks kendine özgü franchise sistemine adım attığı 2010 yılından bu yana Didim mağazası ile birlikte toplamda 33 franchise mağazaya ulaştı. Bir yandan kendi mağazalarını açan Bimeks, diğer yandan, sunduğu cazip tekliflerle girişimcileri iş ortağı yapıyor. Sıfır stok riski olduğu bu sistem son yıllarda girişimcilerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 81 ilde her şehre en az bir Bimeks mağazası açarak tüm Türkiye’ye hizmetini götürmeyi hedefleyen Bimeks, bu sisteme ortak olmak isteyen girişimcilere ‘Acele Edin’ önerisinde bulunuyor.

Kaynak : www.akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle