3 saat ayakkabıları karıştırdı

08 Aralık 2021 10:01
3 saat ayakkabıları karıştırdı

Pazartesi gecesi Manavgat Kapalı Çarşı’da bulunan bir ayakkabı dükkanına gelen bir kişi, kapalı dükkanın önünde bulunan üzeri kapalı ayakkabı kutularını karıştırdı. Yaklaşık 3 saat ayakkabıları kontrol eden şahıs geldiği gibi sessiz sedasız gitti. Dükkan sahibinin covid-19 tedavisi sebebiyle evinde karantinada olması nedeniyle çalınan ayakkabı olup olmadığı henüz netlik kazanmadı.

Pazartesi günü kapalı çarşıda ilginç bir olay yaşandı. Gece saat 22:30 sıralarında Orhan Özokur'a ait ayakkabı dükkanına gelen bir kişi, dükkanın önünde üzeri kapatılmış ayakkabıları kutularından tek tek çıkararak kontrol etti. Yaklaşık 3 saat süren bu kontrol sırasında bir ara yandaki dükkanın önüne gelen şahıs rafların üzerindeki örtüleri kaldırarak ne olduğuna baktı. Gece saat 01:00 sıralarında ayakkabıları tamamen dağıtan şahıs sanki hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden ayrıldı.
Covid-19 tedavisi nedeniyle evinde karantinada olan Orhan Özokur'un dükkan komşuları sabah çarşıya geldiklerinde ortalığın dağınık olduğunu görünce polise haber verdi.
Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen olayda, gece 22:30 sıralarında dükkana gelen bir kişi ayakkabıları kontrol ediyor ve ortalığı dağıtıyor. Saat 01:00 sıralarında da hiç bir şey olmamış gibi olay yerinden uzaklaşıyor.
Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
Haber: Taner DURAK

Kaynak : www.akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle