KARDEŞ TAKIMLARDAN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

19 Ekim 2018 16:46
   KARDEŞ TAKIMLARDAN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Vali Karaloğlu iki kardeş takım olan Antalyaspor ve Kocaelispor’un taraftar gruplarını makamında kabul etti. Karaloğlu iki taraftar grubu arasındaki bu dostluk bağının futbola gönül veren tüm taraftarlar arasında da kurulmasını temenni ettiğini söyledi.Vali Münir Karaloğlu, Antalyaspor’un 07 Gençlik Taraftar Grubu Başkanı Gürhan Güney ile Kocaelispor’un Hodri Meydan Taraftar Grubu Başkanı Enver Güler ve beraberlerindeki heyeti makamında kabul etti.

 

KARDEŞLİK BAĞLARI DAHA DA GELİŞSİN

Serik Belediyespor deplasman maçında takımlarına destek olmak için Antalya’ya gelen Hodri Meydan taraftar gurubu 07 Gençlik taraftar grubu ile birlikte 2004-2009 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevini yürüten Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyarete geldi.

 

Antalyaspor maçlarını izlerken statta hep Kocaelispor bayrağı gördüğünü ve iki takımın kardeş takım olduğunu öğrendiğinde bu durumdan çok hoşnut olduğunu belirten Vali Karaloğlu iki takım taraftarları arasında kurulan bu dostluk ve kardeşlik bağlarının futbola gönül veren tüm taraftarlar arasında da kurulmasını temenni ettiğini söyledi.

 

KOCAELİSPOR KOCAELİLİ ÇOCUKLAR ÜZERİNDEN YÜKSELMELİ

Güçlü şehir markaları için şehir takımlarının çok önemli olduğuna vurgu yapan Vali Münir Karaloğlu; “Kocaeli için Kocaelispor, Antalya için Antalyaspor çok önemli değerlerdir. Güçlü şehir markası oluşturmak için güçlü futbol takımları çok önemli etkendir. Futbolda geçmiş anlayışla, yurtdışından transferlerle bir yere varılmaz. Kocaelispor yükselecekse Kocaelili çocuklar üzerinden yükselmeli. Diğer alt takımları akademik takım olarak kabul edip onlar üzerinden yükselmeli. Şu anda oturduğumuz zemin sağlam bir zemin. Kulüp borçlarından da kurtulduysanız amatör sporcuları yetiştirerek başarılı olmak daha kolay. Kocaelispor’un en kısa sürede eski günlerine dönmesini ummuyorum” dedi.

 

Görüşmenin sonunda 07 Gençlik Taraftar Grubu Başkanı Gürhan Güney ve Kocaelispor’un Hodri Meydan Taraftar Grubu Başkanı Enver Güler, Vali Münir Karaloğlu’na taraftar gruplarına ait tişört hediye etti.  Vali Karaloğlu ise kendisine yapılan bu ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek her iki takımın taraftarlarına da başarılar diledi.

 

Kaynak : www.akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle